Najlepsze jedzenie w krzykach

Spróbuj, a nie pożałujesz!

Smaczne i tanie jedzenie Wrocław Krzyki

Myślisz, że o dobrej pizzy wiesz już wszystko? Jesteś pewny, że nic Cię już nie zaskoczy? Odpowiedź brzmi nie. W naszej Pizzerii znajdziesz na pewno nowe smaki, które zapewne przypadną Ci do gustu. Większość naszych klientów jest pod ogromnym wrażeniem jedzenia znajdującego się w naszym menu. W dzielnicy Wrocław Krzyki jest stosunkowo mało miejsc, gdzie można zjeść prawdziwe włoskie jedzenie za relatywnie małe pieniądze. Takie jedzenie znajdziecie w Grubej Focce. Najpopularniejsze dania z naszego menu to:
  • Pizza Cotto od 32 zł - jest to pizza z szynką cotto i pieczarkami champignon
  • Pizza Diavola od 35 zł - Pizza ze świeżą papryką pepperoni, mascarpone spiracha
  • Pizza Don Giovanni Wegańska od 47 zł - Pizza z mixem grillowanych papryk

Jedzenie na telefon Krzyki

Jedzenie na telefon to wygoda i bezpieczne zamawianie jedzenia. Jeżeli nie możesz się zdecydować jaką pizzę zamówić to zadzwoń pod numer telefonu: 32 307 77 44. Nasza obsługa na pewno doradzi Ci coś pysznego. Dzięki systemowi zamówień jedzenia online wiemy jakie pizze są najpopularniejsze. Mieszkańcy dzielnicy Wrocławia Krzyki najczęściej zamawiają Pizzę Capri z mozzarellą, szynką cotto, pieczarkami champignon, zielonymi oliwkami i karczochami. Trudno się im dziwić. To nasza perełka wśród pizz. Jeżeli też chcesz spróbować, zadzwoń lub zamów online. Wystarczy wejść na stronę naszego menu pod adresem: https://www.grubafocca.pl/restauracja/gruba-focca i złożyć zamówienie.

Jedzenie na dowóz Wrocław Krzyki

Dzięki mobilnej aplikacji oraz systemowi zamówień online podpiętym pod nasze menu na stronie: https://www.grubafocca.pl/restauracja/gruba-focca możecie zamawiać jedzenie na dowóz pod wskazany adres. Dostawa już w 45 minut! Wybierz swoją ulubioną pizzę, a my przywieziemy Ci ją w okamgnieniu. Jedzenie z dostawą jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie mają czasu na gotowanie i wizyty w zatłoczonych restauracjach. Dowozimy pizzę do różnych zakątków Wrocławia w tym także na dzielnicę Krzyki. To w Krzykach mamy najwięcej zamówień online!
jedzenie wrocaw krzyki